Něco o mně

VZDĚLÁNÍ

Mám za sebou 6 let studia na vysoké škole - absolvovala jsem tříletý bakalářský obor Mediální a didaktická ilustrace a poté tříleté navazující magisterské studium obor Grafika a ilustrace  v Plzni na Ústavu umění designu pod Západočeskou univerzitou v Plzni (v současné době nese tato vysoká škola název Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara). Studium jsem ukončila v roce 2010.


PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI V OBORU

Individuální zakázky během rodičovské dovolené.

Grafik pro nákupní centrum Galerie Slovany, Plzeň

Grafik, firma DELEX, Plzeň
2. místo ve výběrovém řízení Plzeň město pro děti


Spolupráce se Štěpánem Marešem - časopis Reflex, coloring Zelený Raul, spolupráce na návrhu dresů pro HC Olymp Praha (práce pro Martina Dejdara), převod na křivky + coloring: reklama na MHD - jezdí ještě v Třebíči (sedící lidé), vlající chlap a sedící lidé v autobuse pro ČRO, žena s velkými prsy pro ICOM

 
KDO JSEM

Miluji grafiku a ilustraci. Prostě tvůrčí práci. Ráda přicházím         s novými nápady a snažím se vždy o profesionální přístup. Vždy se snažím dát do práce 100% své energie, nápady sypu              z rukávu, zkrátka snažím se dát to nejlepší ze sebe. Mám velkou radost, když se dílo podaří. Mám ráda vůni tiskařské barvy, papíru a vůni nových knih. Snažím se o originalitu, kreativitu. Ráda kupuji krásné knihy, nyní hlavně pro děti. Mou láskou je psaní textů. Ráda píšu scénáře, pohádky, básničky. V současné době pendluji mezi Plzní a Třebíčí.

Ve svém volnu miluji kondiční box, dračí lodě (Pilsner Dragons), plavání, běh a moje srdcovka jsou také adrenalinové soutěže typu Predator a Urban Challenge.

Mám dvě nádherné děti, kterým říkám opice. Mají asi plastelínové kosti, protože rádi vlezou i do sebemenší krabice či baťohu na záda...jsou to nevyčerpatelné duracellové baterie.

Grafika a ilustrace/GRAFILUSTR/ Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!